Vosvoslar Akvaryum’da!

26 Kasım 2013

Vosvoslar Akvaryum’da!

Antalya Aquarium 27 Ekim Pazar günü birbirinden ilginç ve renkli vosvosları ağırlayacak. Vostalya organizasyonu çerçevesinde akvaryumun çeşitli açık ve kapalı yerlerine yerleştirilecek 40’tan fazla özel vosvos araba arasından halk oylaması ile dört kategoride ödüller sahiplerini bulacak.

Oylamaya katılanlara Akvaryum’dan indirim!

Antalya Aquarium’da Vostalya halk oylamasına katılacak ziyaretçileri de indirim fırsatı ve sürpriz hediyeler bekliyor. Oylamaya katılan herkese özel indirim uygulanacağı belirtildi. Gün içerisinde dalgıç korsan gösterileri ve değişik eğlenceler de ziyaretçileri bekliyor olacak.

Köpekbalıklarının beslenmesini de seyredebilirsiniz.

Eylül ayı sonunda 1. Milyonuncu ziyaretçiyi karşılayan Antalya Aquarium’un Genel Müdürü Kemal Kumkumoğlu; ziyaretçilerin en çok 131 metrelik uzunluğu ve 3 metrelik genişliği ile dünyanın en büyüğü olma özelliği taşıyan tünel akvaryumdan etkilendiklerini belirtti. Tematik akvaryumların yanı sıra 5 milyon litrelik ana tank içerisinde de 180’den fazla köpekbalığı bulunduğunu özellikle vurgulayan Kumkumoğlu, köpekbalıklarının beslenme saatlerinin de ziyaretçiler tarafından ayrı bir ilgiyle seyredildiğini, beslenme sırasında son derece heyecanlı görüntüler oluştuğunun da altını çizdi. Beslenme saatleri değişiklik gösterebildiğinden bu heyecana tanık olmak isteyen ziyaretçilerin ziyaretlerini planlamadan önce telefonla bilgi almalarında fayda var.

Other Activities

  • Activities on Grass Area
  • Fish Feeding
  • Events

School groups, youth groups and corporate launching events are waiting for you on a grassy area of 500 square meters at a distance of only 70 meters from Konyaaltı Beach under the shadow of Taurus Mountains!

You can plan extraordinarily entertaining activities with your teammates outdoors from tug of war to sack race or musical chairs to keepy uppy and from archery to kite festival.

There are hundreds of sharks inside the main tank of Antalya Aquarium that features water capacity of more than 5 million liters. There are breathtaking moments during the feeding times of sharks that are fed by specially trained divers by hand. If you would like to witness this special activity, do not forget to learn about the shark feeding hours before your trip to the Aquarium!

There are very exclusive spaces in Antalya Aquarium for private and also incentive events. You can organize a special cocktail or dinner inside the world’s largest tunnel aquarium or plan a special presentation or press conference in front of the glamorous view of the shipwreck.